Temmuz
04 Perşembe

Kleopatra’ya Ne Oldu?

Per, 4 Temmuz 2024 (21:00 - 22:00)
Açıkhava Tiyatrosu

Açıklama

Biletler: Biletinial

Kleopatra’ya Ne Oldu Tiyatro Oyunu 

Yaş Sınırı: 13+
Süre: 60 Dakika

Bir zaman döngüsünden çıkan Kleopatra, kendini hayatın bir kırılma noktasında bulur. Sanat, aşk, varoluş mücadelesi, iş hayatında bir değeri olmayan emeği, anlasilmamanin yalnızlığı, alayına isyan…. Van Gogh’un  kara delikleri, Sezar’in ihaneti, Tarsus’un turunç bahçeleri, Türkiye’de orta yaş üstü bir kadının iş bulma mücadelesi ve aşkın şarkısı…..

Bir antik ilahi, yere düşmüş bir kahkahanın sesi, her insan düştüğünde kendine sormaktan kacindigi sorularla yüzleşir ya işte öyle bir anda sahi Kleopatra’ya Ne Oldu?

2024 – IPEKYOLU Sanataevet Festivali
Sanataevet ONUR Ödülü 

Azade Küçükaycan 1994 yılında Bilkent Universitesi MSSF Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden basari ile mezun olmuştur.  Öğrencilik yıllarında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda başladığı profesyonel oyunculuğa, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda devam etmiştir. 1997 yılında açılan Van Devlet Tiyatrosu’nun kurucu sanatçılarındandir. Daha sonra Erzurum ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak çalışmaya devam etmiştir. Ankara’ya tayin olduktan sonra Radyo Tiyatrosu oyunları ile yazarlik deneyimi başlamıştır. Yazdığı eserler TRT Ankara Radyosu’nda yayınlanmıştır. Daha sonra tiyatro oyunları yazmaya devam etmiştir. Londra’da dil eğitimi alırken, sayısız West And oyunu izlemiş, bu arada DTCF’nde, Tülin Sağlam’dan Çocuk Tiyatrosu dersleri almıştır. Adana Devlet Tiyatrosu’nda kendi yazdığı Merhaba Hayat isimli çocuk oyununu yonetmistir. 2018-2019 Tiyatro Sezonu’nda kurucu sanatçısı olduğu Van Devlet Tiyatrosu’nda, Sanat Yönetmeni ve Bölge Müdürü olarak görev almıştır. IBBST’ da ve Devlet Tiyatrosu’nda yazdığı ve çevirdiği oyunlar, sahnelenmek üzere havuza alınmaya hak kazanmıştır. Son olarak 2022 yilindan bu yana, kurucusu ve sanat yonetmeni olduğu Tiyatro Kleopatra’da, Ali Cüneyd Kilcioglu’nun yazdığı Kleopatra’ya Ne Oldu? isimli oyunu yonetip oynamaktadır.

Bilet Fiyatları

Biletler

Online rezervasyon kapandı

Etkinlik Takvimi

Perşembe, 4 Temmuz 2024

21:00 - 22:00  
Bilet Al
bilet

İade Politikası

0 days önce iptal edebilirsiniz
Mesaj Gönder

Send mail success

Send mail failed

Please enter input field

reCAPTCHA verification failed. Please try again.

Etiketler

Taksonomiler

Konser, tiyatro, sinema, spor ve daha fazlası…

Hakkımızda

Uygulamayı İndir

apple-store
google_play
© 2023 projeOZ. Tüm hakları saklıdır.